Susikurti jaukų miegamąjį dar niekada nebuvo taip paprasta. Kelios tarpusavyje derančios interjero detalės, tinkamai pasirinkta spalvų gama ir kambario centre įsikūrusi graži, stilinga ir svarbiausia kokybiška miegamojo lova - tiek tereikia, kad saldus miegas būtų garantuotas. Šiuo metu vienas populiariausių modelių "Granitas 2" (pavaizduota žemiau pateiktose nuotraukose) - subtilus, stilingas, modernus, nesunkiai pritaikomas interjere. Tai puikus pasirinkimas siekiant neperkraunant kambario susikurti sau malonią atmosferą. Grožis slypi paprastume.

Ypatingai svarbus momentas gaminantis miegamojo lovą - audinio ir spalvos pasirinkimas. Patinkanti spalva dar ne viskas, būtina atkreipti dėmesį į bendrą kambario išdėstymą, taip pat sienų, grindų ir kitų kambaryje esančių baldų spalvą ir tekstūrą, apšvietimą. Neabejotinai, pastaruosius kelerius metus populiariausia audinio tekstūra - veliūras. Ir nors jo, kaip audinio, privalumais niekas neabejoja, tai viena sudėtingiausių tekstūrų renkantis spalvas. Veliūrinio tipo audinys linkęs sugerti visas aplink jį esančias spalvas, ir atrodo vis kitaip prie skirtingo apšvietimo: natūralaus (saulėtą ar apniukusią dieną) ir dirbtinio( šilto ar šalto apšvietimo). Dėl šios priežasties net ir tas pats modelis su tuo pačiu audiniu ir spalva gali atrodyti visiškai kitaip skirtinguose interjeruose. Daugiau apie audinių specifikacijas, priežiūrą ar tvirtumą galite pasiskaityti mūsų partnerių "Litena" internetiniame puslapyje www.litena.lt, o dėl spalvos pasirinkimo visada padėsime ir patarsime mes, Baldai Saldžiam Miegui kolektyvas.

Pastaruoju metu vis dažniau į tuos pačius namus vežame ne vieną, bet dvi-tris, o kartais ir keturias miegamojo lovas. Mūsų tikslas, kad kokybišku ir saldžiu miegu galėtų mėgautis visi šeimos nariai. Džiaugiamės, kad vis dažniau mums patikite ne tik savo, bet ir savo vaikų lovų gamybą. Lovos vaikui pasirinkimas gali tapti dideliu galvos skausmu, nes kartais tai ko nori vaikas, ir ko nori tėvai nebūtinai sutampa. Modelių pasirinkimas vaikams didžiulis : nameliai, ištraukiamos, su mėgstamiausiais herojais, lovos -mašinos ar princesių karietos. Tačiau tai pasirinkimai keletui metų, dėl to pas mus nei lovų - mašinų, nei lovų namelių nerasite. Lovos vaikams pas mus, tokios pat, kaip ir Jums, tėvams, tik mažesnės. Jos greitai neatsibos pasikeitus mėgstamam herojui, o ir lovos dydis tiks tiek vaikui kuriam treji, tiek penkiolikos metų paaugliui. Baldai Saldžiam Miegui - puikus pasirinkimas Jums ir Jūsų vaikams.

Dažnai miegamojo lovos modelio pasirinkimas tampa sudėtinga užduotimi. Kaip taisyklė, kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau išsirinkti. Bet lovos modelio pasirinkimas dar ne viskas, siekiant, kad kambarys būtų ir patogus, ir funkcionalus reikia naktinių staliukų. Mes Jums siūlome kelis skirtingus pasirinkimus: visiškai paprastus, su sagomis ar pūstais šonais pufus (pavyzdžius rasite kainininke). Na, o jei kambaryje trūksta vietos kur susidėti papildomus daiktus ar tiesiog kur vakare padėti chalatą, pagalvėles nuo lovos, pledą - Jums puikiai pasitarnaus minkštasuolis-daiktadėžė (gali būti su sagomis arba be).