Grąžinimo politika

Esame į kokybę orientuotas gamintojas, todėl savo gaminiams suteikiame 24 (dvidešimt keturių) mėnesių garantiją lovos karkasui, kuri pradedama skaičiuoti nuo Priėmimo-perdavimo akto pasirašymo dienos, jei pirkėjas lovą susirenka pats, garantija sutrumpėja iki 12(dvylikos) mėnesių,kadangi gamintojas negali atsakyti už surinktos lovos kokybę, atskiroms dalims, t.y.lankstams ir grotelėms išlieka dviejų metų garantija.

Pirkėjas yra informuotas, kad užsakomi Baldai yra rankų darbo gaminiai, dėl šios priežasties kiekviena prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje pateiktoje internetiniame puslapyje, kataloge  ir/ar ekspozicijoje. Pirkėjas supranta,kad yra tikimybė,kad užsakyto audinio gali nelikti prekyboje ir jam gali tekti pasikeisti audinį į kitą, gamintojai už tai neatsako.

Kokybiškos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

Atšaukus užsakymą avansas nėra grąžinamas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kur gaminami baldai?

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti lietuvišką kokybę už prienamą kainą. Gaminame Šiauliuose.

2. Ar suteikiate garantiją?

Taip. Jei baldus montuojame mes, garantija du metai. jei baldus susirenkate patys, lovos karkasui garantija sutrumpėja iki metų. grotelėms ir lankstams taikoma dviejų metų garantija.

3. Ar pristatote visoje Lietuvoje?

Taip, pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje.  Pristatymas 40 eurų, montavimas 20 eurų.

4.Kiek laiko trunka gaminimas?

Terminas 3-6 savaitės arba iki konkrečios sutartyje nurodytos dienos.

5. Ar galima rinktis audinius?

Žinoma, dirbame su Litenos audinių parduotuvės audiniais. Visus audinių pasirinkimo variantus rasite www.litena.lt. Jei audinio metro kaina viršija 10 eurų baldų kaina kyla.

6. Kaip vyksta apmokėjimas?

Apmokėjimas vyksta dviem dalimis.Avansas 15% pavedimu patvirtinant sutartį, likusi dalis mokama pristačius/pasiimant baldus.